práve hráme:
skladba
relácia: relácia moderátor: moderátor pozri si celý program

Halloweenska Party


Keď sa na Teba všade škerí tekvica a na ksichtbooku máš 666 pozvánok na strašidelnú párty, vieš, že je to tu. Halloween. Možno si sa nevedel rozhodnúť, do ktorého klubu pôjdeš, alebo si si povedal, že sa touto americkou krokodilovinou nenecháš oblbnúť. No už na Teba žmurká kamoš a Ty si skončil vo V-čku. Ak je tak, určite neľutuješ! Ani jedinú chvíľu...

Študentská rada zorganizovala 2. novembra vo V-klube úžasnú Halloween Party!  Atmosféra zatemneného priestoru hlučných stien hltala každého, koho vcucol dav tancujúcich masiek. Tento blázinec Ťa vypľul až ráno a noc mala všetko, čo dobrá žúrka má!

 Nechýbala klasika od LMFAO aka krabica na hlave, upratovačka či sexy mníška. Za mixážnym pultom namiešali do tanečného elixíru svoju tajnú ingredienciu DJs z Rádia 9 a pridali také vibrácie, že by to aj zombiekovi rozprúdilo krv v žilách! Zabával nás aj Zvolen a vieme, či sa k Vám odteraz nebude prihovárať ako šialený doktor?! Cenu za najlepšiu masku získal zombie -  najhoršie vyzeral náš Jofo!

 

Ak sa chcete zabaviť a zasúťažiť v obmotávaní sa toaletným papierom či v pití Redbullu, príďte s nami na halloweensku párty aj budúci rok! Otočte svoju knihu na temnejšiu stránku a vyzerajte strašne! Konečne to niekto ocení.

Autor: Mirsi

RockTajm Najn Cafe Najn Tajm