práve hráme:
skladba
relácia: relácia moderátor: moderátor pozri si celý program

Koncert Chiki Liki Tu-a


Prinášame Vám reportáž z koncertu Chiki Liki Tu-a v košickom Collosseu, ktorý sa konal vo štvrtok 10.novembra 2016 trošku v netradičnom štýle:

INTRO

Keď sa v Prešove povie, že 3*4=13, tak to tak je! A keď to povie CHIKI LIKI TU-A, tak urobí jedinečný album. Vo štvrtok 10. 11. 2016 vystúpila skupina v Collosseu v rámci svojho turné k novému albumu 3 x 4 = 13. Radio 9 bolo na koncerte tiež! Ci jeho!

 

VERSE

Plné Collo čakalo na svoju kapelu a pozdravilo ju hlasným potleskom. Medzi prvými odznela skladba Kuca Paca a Chiki Liki Tu-A už na začiatku rozhýbala fanúšikov. Postupne ich hecovala a prihovárala sa im vtipnými a trefnými poznámkami. Manažér im káže udržiavať komunikáciu s publikom, tak s nim dali rýchlovku  v štýle ja spievam – ty zopakuj. Samozrejme, vyšlo im to a fanúšikovia sa pridali chrapľákom aj nežným nôtením. Každý ma svoje...

 

REFRAIN

Zistil som, že ku šťastiu mi už veľa netreba. Chcem počúvať Chiki Liki Tu-A, pustiť si ich DPH. Už som aj pribral a celkom sa mi darí, lyrics ich songov mi ide celkom z hlavy. Odovzdali spoločnosti kus talentu zo seba – a to vraj treba.

 

VERSE

Koncert si užívali nielen tí, ktorí už skladby poznajú naspamäť, ale aj noví, kapelou menej „šľahnutí“. „Nepoznám ich, ale bavím sa, asi ma oslovili,“ prezradil v rozhovore pre Radio 9 začínajúci nadšenec tejto muziky. Ľudia sa tešili na všetkým známu Laska moja de si alebo polepenú Kristínu. S rukami nad hlavou skákali a vytvorili jednu energickú bombu.

 

BRIDGE

Radosť sme si mohli urobiť merchom. Vysoko-návykovým CD, ale aj tričkom do každých riflí. Niektorí sme tam teda chodili zladení, štýloví, ako z Monte Carla!

 

REFRAIN

Zistil som, že ku šťastiu mi už veľa netreba. Chcem počúvať Chiki Liki Tu-A, pustiť si ich DPH. Už som aj pribral a celkom sa mi darí, lyrics ich songov mi ide celkom z hlavy. Odovzdali spoločnosti kus talentu zo seba – a to vraj treba.

 

OUTRO

 

Skvelá hudba, super svetelná kulisa a zvuk, to všetko ladilo a vytvorilo úžasnú atmosféru. Ak ste koncert nestihli, (ne)vadí, Chiki Liki Tu-A Vás všetkých na „Lunik“ pozdravuje!

 

Autor: Mirsi

Foto: www.bandzone.cz

RockTajm Najn Cafe Najn Tajm