práve hráme:
skladba
relácia: relácia moderátor: moderátor pozri si celý program

Open Piano


Rádio 9 Ti v utorok 25. októbra prinieslo do V-klubu klavír! Každý, kto si zahral "Ódu na pivo", dostal svoje čapované zadarmo. To je Open Piano - príď "zahrac a žic!"

Ak chcel muzikant kupón na 100% zľavu, musel behať po klávesoch 15 minút. Preto sa teraz žiadúci pokrik "ešte!" neozýval od poslucháčov, ale pýtal sa to sám klavirista, ktorý namiesto počítania doby v takte počítal minùty. Aspoň, že sa nemusel pozerať na dress code a motýlika s oblekom nechal doma v skrini.

Piano večer otvoril talentovaný chalan, počúvať ho bol zážitok! Čudo, že sa mu nezamotali prsty, keď tak rýchlo a šikovne vytancoval všetky noty. Všetkým na zdravie  vyhrávalo a o pivec zabojovalo aj dievča. Potešilo nás známymi skladbami, ako sú Thinking Out Loud, Faded alebo Nothing Else Matters od Metallicy.

Vystriedalo sa viacero hudobníkov. Do veselej spoločnosti klubu by určite rád prišiel "na jedno" aj Richard Rikon. Len či by tento umelec vydržal udržať tempo, keby po každej chutnej odmene odohral ďalší polpolhodinový koncert...

Na klavíri si zahral aj náš Rožok. Na to, že je v Rádiu 9, hral všetkými desiatimi. Asi ešte nepočul Mentalkovu Cirkulárku.

Všetkých, ktorí sa teraz neosmelili, čakáme nabudúce!

Autor: Mirsi

RockTajm Najn Cafe Najn Tajm