práve hráme:
skladba
relácia: relácia moderátor: moderátor pozri si celý program

Otvorenie nového semestra ako sa patrí!


V utorok 20.septembra 2016 si Rádio 9 pre študentov TUKE pripravilo bohatý program. Už od rána od 9:00 bolo možné členov rádia stretnúť v priestoroch univerzitnej knižnice, odkiaľ Rádio 9 odštartovalo semester live vysielaním. Okrem dobrej hudby, ktorá znela celou knižnicou, si študenti mohli prezrieť aj technické vybavenie rádia a spoznať moderátorov či vysielacích technikov. Ako správne rádio, tak aj Rádio 9 hralo študentom aj na želanie, a to do 13:00. Následne sa už všetci pripravovali na ďalšiu akciu, ktorá niesla pomenovanie Deň otvorených dverí na internátoch Jedlíkova.

DOD začínalo o 16:00 a Radio 9 sa opäť staralo o skvelú hudbu. Po slávnostnom otvorení DOD rektorom Technickej univerzity a vedúcim internátov Jedlíkova, dostali hlavné slovo študentské kluby pôsobiace na internátoch, ktoré študentov oboznámili so svojimi funkciami a činnosťami. Následne mali študentské kluby pre študentov pripravené aj skvelé súťaže o zaujímavé ceny. Samozrejme, pre zúčastnených nechýbalo aj občerstvenie v podobe grilovanej klobásky a pivka. Akcia pokračovala až do večera, no zábava s Rádiom 9 sa ďaleko nekončila.

Už od 21:00 Rádio 9 čakalo na študentov vo V-klube, kde organizovalo Back to School Opening Party. Prvá party sa niesla vo veľkom štýle. O zábavu sa starali DJi Rádia 9 a hosť DJ Andreas. Študenti si znovu mohli zasúťažiť vo skvelej fotosúťaži. A ako sa na správnej party patrí, zábava trvala až do skorého rána. Fotografie zo spomínanej párty sú dostupné v záložke Galéria.

Rádio 9 odštartovalo nový semester veľkolepo, preto neváhaj ani ty a ži svoj študentský život s Rádiom 9!

Autor: Biba

RockTajm Najn Cafe Najn Tajm